Zbývá

dnů
h
min
s.

Podpořte vydání pokračování knihy Tajemství rodových linií na platformě HitHit a získejte odměny.

Inkarnační blokády a energie v rodině i rodu

Inkarnační proces je vlastně „falling down“ – propad Ducha = ohně/tepla/mužského principu/Li a zejména projevu prvotního jangu (Juan shen= první, prvotní, jediný Duch) do reality vytvořené prvotním jinem = voda/chlad/ženský princip/Kchan. V určitém momentu se duch vzdává kontroly a „propadá“ se závojem zapomnění do reality planety a bytosti Gaia. Dochází k prudkému stlačení a současně zchlazení… 

 Sám jsme prožil opuštění těla a vrácení se zpět, a to stlačení a přijetí omezení byla v daný moment nesnesitelné. Je jasné, že v této realitě bez podpory a péče ženského principu, s pomocí ženské energie, nelze přežít. Následujících 9 měsíců máme sice ještě podporu obou světů, ale porodem-příchodem do matérie se vše opět přeskládává a mění. Co zůstává a prohlubuje se, je závislost na představitelce a zástupkyni prvotního jinu, ženského principu i energie, na matce. Propojení plodu a následně dítěte se odehrává na všech známých (a i jistě i neznámých) rovinách existence. 

Prvních 10 týdnů těhotenství však zůstává zcela zásadní. Vitální centra (San Bao, 3 poklady) jsou již připravena, stejně tak i primární energetická matrice ( žen maj, tu maj, shao jin), aktivuje se element VODA spolu s předobrazu podléhajících orgánů – Ledvin a močového měchýře, nahrává se plán osudu….. 

Jde o první fázi z celkových čtyř. O vstup Ducha Shen do předobrazu 12 řádných drah, skrze 12 příslušných bodů. V první fázi o se aktivují první 3 body, jinový, jangový a neutrální. Neharmonie či nedokončení v této veledůležité fázi „zakořenění“ Ducha ve hmotě a v těle, má za následek celoživotní patologie. Jeden z bodů se jmenuje „prázdnota Ducha“ a to již hovoří za vše…

Projevem je narušená pra-důvěra v zemi a život, narušená sebedůvěra, základní stabilizace a vitalita a zejména – nedojde k řádnému a úplnému propojení ohně a vody, což se projevuje tzv. „prázdným spodkem“ , fyzickými potížemi v oblasti celé pánve a na základě neukotvení ohně, kdy voda nepřevezme kontrolu a „nezpřítomní nás v těle“.

Takový člověk má potíže prostě BÝT. Hmota je mu spíše překážkou. nerozumí všem těm omezením a vnějším autoritám. Má potíže naplnit svůj osud. Hledá celoživotně víru ve svou sílu, ale pra-strachy jsou příliš silné a tělo držící trauma oporu neposkytuje. A to jsme se tohoto tématu jen lehce dotkly…

Je nasnadě otázka DÁ SE S TÍM NĚCO VŮBEC DĚLAT?

Jako vždy odpovím ano i ne. Stará medicína, školní medicína nemůže z principu, neboť existenci Ducha a Duše popírá, a zdravotně-farmakologická lobby nechce, neboť jejich záměrem již dávno není uzdravovat, ale vládnout a bohatnout . A domnívám se, že i pokud by věděli co a jak, utajili by to. K tomuto tématu by zřejmě přistoupili stejně, jako k psychosomatické medicíně, homeopatii či astrologii. Zde tedy jasné NE.

ANO předpokládá medicínu novou, akceptující spirituální podstatu člověka, inkarnaci i karmu, vliv genofondu a kvantového pole atd.. Máme-li zbožného, otevřeného a vlastními prožitky nabitého terapeuta či lékaře (spíše mimo cenzurou a represí zaslepený systém) potom je možné léčit a harmonizovat i toto období v životě člověka.

Existuje moderní Medicína kvantového pole i přesné protokoly Klasické čínské medicíny, moudrost taoismu i kvantové fyziky, vlnové genetiky či frekvenční medicíny. Možnosti jsou obrovské, ale vše spojuje předpoklad uvědomění si vyšší přesahující Existence. Boha, zdroje, jednoty, Lásky chcete-li. Uvědomění si tohoto zdroje v sobě i lidstva jako jednotného organismu. ANO, potom je možné téměř vše. I léčení zranění z období navazování Ducha na hmotu, ze všech možných to nejsubtilnější a současně nejsilnější, s neuvěřitelně silným vlivem na změnu našeho osudu. Také proto není takovýto přístup pro každého. 

Tak, jako posvátné texty a nauky, i tyto možnosti zůstávají skryté nižším úrovním vědomí. Práce se světlem ( i např. vyšší úrovně cchi-kungu) není vhodná pro vyznavače starého systému, zaměřujícího se pouze na hmotu a odmítající vše mimo ni. Jste probuzeni, byť ještě zmateni či dezorientováni? Vnímáte již své systémové zotročení a toužíte být svobodnou, nezávislou a tvořivou lidskou bytostí? Ještě tomu nerozumíte, ale již vnitřně víte, že vše je jinak? Potom je Nová medicína i tyto nové léčebné možnosti pro vás tím podpůrné a transformující.  

Stará medicína žije ze strachu ze změny, Nová medicína změny integruje jako obohacující a prospěšné.

MOHU NYNÍ UDĚLAT NĚCO ZCELA KONKRÉTNÍHO?

ANO. Můžete:

– přijít na mou první přednášku k tématu „NOVÁ MEDICÍNA PRO NOVOU ZEMI“ která se uskuteční v pátek, 16.září od 17,00 v kině ve Štěpánově u Olomouce. Vstupné 150,- se hradí na místě. Doporučuji si přinést papír a tužku pro případné dotazy na konci přednášky. 

– seznámit se s mým sebe-poznávací a sebe-ozdravným programem Cesta vnitřního klidu 2022, konkrétně s 1. krokem ke svobodě, nazvaným „Léčení rodů“ ZDE

– přečíst si 2.vydání mé knihy Tajemství rodových linií, díl 1.-Vnitřní dítě ZDE

Těším se na vás 🙂

Radomír

Ebook pro rok 2024

Čchi-kung v roce dřevěného draka

Rozbor roku 2024 dle čínské astrologie, medicíny i feng shui. Desítky cviků pro zdraví, stabilizaci těla a mnoho dalšího…